Комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1» Запорізької обласної ради забезпечує права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття загальної середньої освіти. Протягом багатьох років  заклад зберігає свою багаторічну спеціалізацію. В школі-інтернаті навчаються діти з важкими порушеннями опорно-рухового апарату та/або порушеннями інтелектуального та/або сенсорного розвитку. ДЕТАЛЬНІШЕ

Освітній процес у Запорізькій школі-інтернаті №1 здійснюється ДЕРЖАВНОЮ мовою за циклами відповідно до рівнів освіти:

початкова освіта – 1 – 4 класи

базова освіта – 5 – 10 класи

повна загальна освіта – 11 – 12 класи

 Особливістю та перевагою закладу є можливість отримання учнями не тільки освітніх, а й корекційно-розвиткових  послуг та здійснення  безоплатної комплексної реабілітації дітей з інвалідністю відповідно до державних соціальних нормативів. Для цього медикаментозне лікування поєднане з такими реабілітаційними заходами як, теплолікування, масаж, лікувальна фізкультура та фізіотерапія, здійснюється логопедичний, психологічний та соціальний супровід. В останні роки арсенал корекційно-реабілітаційних послуг школи-інтернату поповнено новими інноваційними методами: мікрополяризація   (стимулювання клітин головного мозку за допомогою слабкого постійного струму), каністерапія (проект GIZ «Терапевтичні собаки для України»), сенсорна стимуляція. Обов’язковим компонентом навчального плану є лікувальна фізкультура. Крім того, школа-інтернат№1 є осередком спортивного дозвілля. На даний час в закладі працюють багато спортивних секцій та гуртків корекційної спрямованості, налагоджена співпраця з обласним центром «Інваспорт». 

          Запорізька школа-інтернат дає можливість цілодобового перебування учнів в закладі (в пансіоні)  з понеділка по п’ятницю з обов’язковим п’ятиразовим харчуванням.  

        Умови навчання, проживання та утримання учнів  забезпечуються за рахунок держави.